На базі Житомирського державного технологічного університету 27 травня відбулося підписання угоди про міжнародну співпрацю між  кафедрою бухгалтерського обліку Економічної академії імені Дімітра Апостолова Ценова (м. Свіштов, Республіка Болгарія) та кафедрою обліку і аудиту  ЖДТУ.

Зокрема, документ обговорили, узгодили та підписали доктор, доцент, завідувач кафедри Станіслав Цонев Алєксандров та д.е.н., професор, завідувач кафедри Сергій Федорович Легенчук.

Нагадаємо, що з навчальним закладом Болгарії Житомирський технологічний університет співпрацює вже кілька років. З огляду на це, нещодавно на факультеті обліку і фінансів ЖДТУ, відповідно до програми Європейського Союзу Erasmus+, відбулися відкриті лекції для студентів  спеціальностей «Облік і аудит», «Міжнародна економіка» та «Фінанси і кредит» на тему «Проблеми бухгалтерського обліку в Україні та Болгарії у контексті євроінтеграції».

 

Лектор Станіслав Цонев Алєксандров під час зустрічей порушив актуальні питання економічного розвитку Болгарії як члена ЄС, проаналізував проблеми нормативно-правового супроводу бізнесу та його облікового забезпечення, звернув увагу на важливість відповідності професійних компетенцій випускників за економічним фахом вимогам ЄС, а також окреслив потенційні складнощі ринку праці України при вступі до ЄС.

Завдяки  Erasmus+ у квітні 2016 року доцент кафедри обліку і аудиту, к.е.н., доц. І.М. Вигівська відвідала Економічну академію ім. Д.А. Ценова, де за індивідуальною викладацькою програмою презентувала на болгарській мові лекції з проблем фінансового обліку  перед студентами  спеціальностей  “Фінанси”, “Господарський та фінансовий контроль”, “Маркетинг”, “Бізнес-інформатика”, “Промислова бізнес-економіка”.

Також весь весняний семестр 2015-2016 н.р. у цій академії навчання проходить студентка групи ОА-76 факультету обліку і фінансів ЖДТУ Савелюк Тетяна  –  здобуває освіту за кордоном й отримує стипендію від ЄС.

 Інформує прес-служба ЖДТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *