Під час нещодавньої Всеукраїнської акції «Вишиванка – дітям зони АТО», ініційованої Міністерством освіти і науки України, буковинські школярі, їхні батьки та вчителі зібрали та відправили до Сєвєродонецька, що  зараз є адміністративним центром Луганської області, чудові подарунки. Окрім вишиванок, там були й улюблені книжки дітей західної України, їхні малюнки, листи для однолітків на сході.

До речі, з чарівною Буковиною чимало луганських школярів познайомилися ще під час зимових канікул – їх запрошували в гості до Чернівців на Різдво. Отже, звідкіля прийшли подарунки, діти добре знали.  А напередодні Дня захисту дітей співробітники  бібліотеки Сєвєродонецького міського Палацу культури разом із волонтерами  провели цікаві  розповіді про Буковину, організували виставку надісланих книжок.

– Ми багато працюємо з дітьми, – розповідає провідний бібліотекар  Катерина Ляхова. – Ось і зараз готуємо бесіди про письменників різних областей нашої країни для вихованців пришкільних таборів, що от-от розпочнуть свою роботу. Ці книжки допоможуть їм підготуватися до таких зустрічей.

Напевно, буковинським школярам було б цікаво дізнатися, хто конкретно одержав їхні подарунки,  обмінятися думками?

Обов’язково подбаємо про це – з допомогою інтернету. Утім, цю роботу починаємо вже зараз. Сфотографуємо наших хлопців і дівчаток із буковинськими книжками, малюнками. Діти в Чернівецькій області впізнають свої, і будуть раді побачити усмішки тих, для кого старалися.

Першим сфотографувався п’ятикласник Рома Кононенко. Він обрав для власної бібліотеки (якою, певна річ, користується багато друзів)  серйозну книжку “Азбука бізнесу”, в яку були вкладені сонячний малюнок і привітальний лист чернівецької  семикласниці  Саші Левіної.

А на черзі була маленька Полінка. Вона, звісно, обрала велику збірку казок з яскравими малюнками.

Тож, дякуємо вам, буковинці! Бачите, все, про що ви подбали, стало в пригоді!

Семен Перцовський, журналіст

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу