Щорічно у столичній спеціалізованій школі № 14 відбувається учнівський обмін «Київ-Піннеберг 2016» (Німеччина). Уже 16-й рік поспіль триває дружба школи з Theodor-Heuss-Schule (THS).

Метою цього обміну є не лише дружба та відпочинок, а й розробка проектних робіт із метою покращення та поглиблення рівня володіння іноземною мовою. Тема цьогорічного проекту «Спорт як поштовх до миру».

Також програма перебування в Німеччині передбачала відвідування міст і різноманітних культурних закладів. Щорічною традицією стало відвідування театру. Цього разу учні побували на виставі «Wunder von Bern», що стосувалась теми проектної роботи.

Важливу роль для покращення учнівських знань із німецької мови та для подальшого складання мовного диплома DSD-I та DSD-II є проживання українських учнів у німецьких сім’ях. Таким чином учні отримують хорошу мовну практику, чудову можливість дізнатися більше про культуру, звичаї, традиції та побут Німеччини.

Однією з основних у програмі обміну подій є прощальний вечір, на якому школярі представляють результати та успіхи своєї роботи над проектами. Традиційним завершенням прощального вечора є святковий фуршет, підготований батьками, та прощання з німецькими друзями.

Українські колеги та учні хотіли б особисто від себе висловити особливу подяку вчителям та організаторам цього проекту, благодійному фонду «P?dagogische Begegnungen». Цей проект має велике значення для школи, і ми сподіваємось, що наше тісне партнерство триватиме ще довго. Ми з великим нетерпінням чекатимемо на наших друзів у Києві.

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *