Нещодавно  Херсонський державний університет відвідала делегація із Касселя (Німеччина). До її складу увійшли директор Фребель-семінару доктор Фреймут Шірмахер та голова благодійного фонду «Антонівка» Вінфрід Морлок.

У програмі візиту були зустрічі з народним депутатом України, першим заступником Голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Олександром Співаковським, ректором ХДУ, професором Василем Стратоновим, міським головою Володимиром Миколаєнком, начальником управління освіти Херсонської міської ради Юрієм Ніконовим.

Також колеги із Німеччини взяли участь у Міжнародному науково-практичному семінарі  «Інтеграція сучасних освітніх систем Європи та світу в контексті впровадження педагогічних ідей Ф.Фребеля». Цей захід відбувся на факультеті дошкільної та початкової освіти ХДУ. Декан факультету професор Любов Петухова – голова обласної громадської організації «Фребель-товариство». Вона понад 10 років очолює цей напрям міжнародної співпраці.

Представники Фребель-семінару відвідали Херсонський ясла-садок № 33, що носить ім’я видатного педагога Ф.Фребеля та впроваджує його ідеї в навчально-виховний процес. Гості ознайомилися з використанням дидактичних посібників, фребелівських «дарунків для дитячих ігор», спортивного інвентарю, придбаного за кошти благодійного фонду. Для подальшої співпраці та впровадження фребель-педагогіки також було запропоновано Херсонський ясла-садок № 76 «Вишенька».

Підсумком візиту стало підписання Угоди про взаємне співробітництво між Херсонським державним університетом та Фребель-семінаром (Кассель). Документом передбачено розвиток академічних і наукових відносин між навчальними закладами.

Інформує прес-служба ХДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *