У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулася Міжнародна наукова конференція «Економічний розвиток і спадщина Семена Кузнеця».

Конференція спрямована на популяризацію наукової спадщини Семена Кузнеця та присвячена 115-й річниці від дня народження видатного економіста-вченого, Нобелівського лауреату з економіки 1971 року.

Тематика конференції охоплювала питання реформ і розвитку в економічній науці; циклічної динаміки економічних процесів; проблем соціально-економічної нерівності.

Також у конференції взяли участь близько 500 осіб, серед яких науковці, бізнесмени, представники влади, студентство. Організаційний комітет конференції об’єднав представників наукової спільноти, державної влади, міжнародних громадських організацій.

У конференції взяли участь провідні вчені з 12 країн світу – Французької Республіки, Королівства Бельгія, Федеративної Республіки Німеччина, Республіки Австрія, Словацької Республіки, Турецької Республіки, Республіки Болгарія, Республіки Польщі, Японської Держави, Португальської Республіки, Королівства Марокко, України.

За результатами конференції одноголосно прийнята резолюція:

1. Звернутися до представництва місії ОБСЄ в Україні, представники якої відвідали конференцію, популяризувати інформацію про конференцію як показник економічної та політичної стабільності в регіоні та сприяти залученню більш широкого кола іноземних учасників.

2. Звернутися до Нобелівських лауреатів у сфері економіки за підтримки конференції та сприяння поширенню інформації про неї серед академічної наукової спільноти.

3. Використовувати сайт конференції як комунікаційну платформу для обміну науково-освітнім досвідом між університетами різних країн, що створить передумови для швидкої інтеграції України у світовий та європейський освітньо-науковий простір (сайт конференції, сайт ХНЕУ ім. С. Кузнеця).

Під час конференції іноземні гості мали нагоду дізнатись більше про активну міжнародну діяльність ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Наразі в університеті реалізуються проекти “Горизонт 2020”, декілька проектів “Еразмус+”, а також проекти, що фінансуються ЄС та L’Agence universitaire de la Francophonie (AUF). Результатом спілкування між вченими різних країн стало окреслення шляхів подальшої співпраці.

На комунікаційних платформах – сайт конференції та ХНЕУ ім. С. Кузнеця,  соціальна мережа Facebook – опубліковано додаткову інформацію про конференцію.

 За інформацією ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *