У Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування відкрито унікальну лабораторію сучасної сільгосптехніки.

Ініціатором створення лабораторії та її інвестором став кіровоградський машинобудівний завод Ельворті (Червона зірка), один із лідерів сільськогосподарського машинобудування в Україні, що успішно експортує свою продукцію до багатьох країн світу.

Ректор університету Станіслав Ніколаєнко подякував меценатам, а також привітав студентів із можливістю відповідати світовому тренду розвитку вищої освіти та посилювати практичну підготовку.

Обладнання в цій лабораторії та на реальному виробництві нічим не відрізняється. Для нас дуже важливо було передати атмосферу, в якій ми працюємо і створюємо сучасні машини. Щоб майбутні фахівці, які зараз тут навчаються, почувалися впевнено. Адже для їхньої підготовки вивчення сучасних зразків сільгосптехніки важливо так само, як для авіаконструктора вивчення сучасних авіалайнерів, – зазначив генеральний директор підприємства Ельворті (Червона зірка) Сергій Калапа.

Він додав, що запуск лабораторії є внеском компанії у компенсування дефіциту фахівців машинобудівної галузі України, що сьогодні сягає 40 %. На церемонії відкриття випускник факультету механізації, а зараз ректор Вінницького аграрного університету Григорій Калетник висловив надію, що бізнес і надалі підтримуватиме профосвіту. “Держава сьогодні не може, не має коштів і часто просто не хоче допомагати розвиткові науки. Тому є надія, що спільними невеликими кроками ми зможемо розвивати освіту, науку, а разом з цим і економіку України , – сказав Григорій Калетник.

У новій лабораторії встановлені сучасні зразки сільгосптехніки, що йде на експорт. Зокрема, компанія Ельворті надала зернову сівалку ASTRA 3,6 V, просапну сівалку VEGA 4 PROFI, динамічний стенд просапної сівалки VEGA PROFI з системою сигналізації, три статичні стенди робочих секцій сівалок ORION, VESTA, VESTA PROFI, чотири демонстраційні стенди основних вузлів сільгоспмашин. На знак вдячності керівництво Національного університету біоресурсів і природокористування прийняло рішення присвоїти почесне звання ”Меценат НУБіП” заводу Ельворті (Червона зірка). Дипломи представникам підприємства вручив ректор університету Станіслав Ніколаєнко.

Довідка. Відкриття лабораторії на базі Національного університету біоресурсів і природокористування – другий великий освітній проект компанії Ельворті (Червона зірка). У 2015 році в Національному технічному університеті України (КПІ) було відкрито кафедру об’ємних гідромашин. Таким чином, КПІ став першим в Україні ВНЗ, який почав підготовку фахівців із проектування гідравліки. Це крок має важливе значення для підготовки фахівців, які гарантовано отримають роботу на підприємствах компанії Ельворті (Червона зірка), що постачають сотні найменувань гідравліки в понад 60 країн світу на трьох континентах.

Повідомляє прес-служба Федерації роботодавців України

Коментарі закриті.