31 травня 2016 року в Київському Інституті післядипломної освіти за участю Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Паєтта склали присягу 68 нових добровольців Корпусу миру США. 

В урочистостях взяли участь заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей, директор Корпусу миру США в Україні Денні Робертсон, представники міністерств, добровольці та їхні українські колеги.

Павло Хобзей подякував добровольцям за те, що виявили бажання приїхати до України, та наголосив  на важливості місії міжнародних організацій в обміні культурними цінностями народів. Саме сьогодні волонтери  дали обіцянку служити зміцненню поваги та дружби між людьми різних національностей і культур, працюючи пліч-о-пліч з українськими колегами в українських громадах.

Це друга група волонтерів, які розпочнуть роботу після більш ніж річної перерви, що відбулася після Революції Гідності. Прийняття присяги позначить завершення тримісячної підготовчої програми, яку майбутні добровольці пройшли в містечках і селах Чернігівської області та в місті Чернігові.

Слід зазначити, що програма Корпусу Миру в Україні пропонує розвиток практичної англійської мови, посилення навичок організаційного розвитку, управління та роботи з молоддю, відповідно до реформ, що здійснюються українським урядом для більш широкої інтеграції до світової спільноти. Волонтерські проекти в українських громадах охоплюють громадянську освіту, заохочення здорового способу життя, профілактику ВІЛ, лідерські тренінги для молоді, семінари з розвитку громад, створення бібліотек і ресурсних центрів, зміцнення спроможності громадських організацій.

Інформує МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *