У Міжнародний день захисту дітей у селі Атманай Якимівського району Запорізької області за підтримки департаменту освіти і науки ОДА  стартував пілотний проект «Фестиваль «Арка миру» в рамках розвитку сільського зеленого туризму.

Організатори мають на меті створити для дітей і молоді літній мовний табір із вивчення англійської мови, організувати їхній відпочинок і оздоровлення, суміщаючи з проведенням майстер–класів з українського ужиткового мистецтва.

Таке поєднання відпочинку та змістовного дозвілля в період літніх канікул створює умови для підвищення мотивації саморозвитку, патріотичного виховання, збереження українського народного мистецтва і традицій.

Учителі місцевої школи пройнялися цією ідеєю, яку запропонувала їхня колега, вчитель Атманайської ЗОШ Галина Карабут. Не залишилися байдужими і жителі села, взявши активну участь в облаштуванні та благоустрої «Зеленої садиби Атманаю».

Матеріали для майстер-класів придбано за кошти вільного залишку бюджету Атманайської сільської ради. Вчителі–майстрині працюють  на волонтерських засадах, тому відвідування  майстер–класів безкоштовне для всіх охочих.  Планується провести майстер–класи з виготовлення фенічок, також у програмі – аплікація з паперу, квілінг, витинанка на папері, іграшки з полімерної глини, кулькові іграшки, плетіння іграшок, солом’яний оберіг, в’язання квітів-застібок, вітраж на склі, сувеніри з солоного тіста, гончарство, вишивка рушника миру.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА