Команда відділу комп’ютерних технологій Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  здобула перемогу на 23-му міжнародному студентському ІТ-конкурсі «Hard & Soft».

Конкурс відбувся у Сучавському університеті «Штефан чел Маре» (м.Сучава, Румунія) з 16 по 21 травня. До складу команди ЧНУ увійшли студенти О. Астахов, В. Бранашко, С. Даскалеску, Д. Стасюк, тренери О.О. Пшенічний, О.Ю. Рощупкін і керівник команди В.Г.Фратавчан.

Темою цьогорічного етапу конкурсу була «Internet for Things – Home Hab» («Інтернет для речей – домашній хаб»).  Завданням конкурсу стало створення багатофункціонального портативно-стаціонарного апаратно-програмного комплексу з дистанційним спостереженням та управлінням у мережі Інтернет із застосуванням сучасних засобів комунікації (смартфонів та планшетів). Тема конкурсу була оголошена при відкриті конкурсу,  а завдання виконувалось протягом чотирьох конкурсних днів. Цього року у конкурсі брали участь 15 команд з університетів України, Румунії, Молдови, Сербії та Німеччини.

Авторитетне міжнародне журі, до складу якого увійшли науковці та інженери з різних країн Європи, високо оцінило професіоналізм і компетентність наших студентів, продуманість, функціональність і завершений вигляд створеного проекту та присудило нашій команді переможне перше місце.

Отриманий результат є свідченням того, що студенти відділу комп’ютерних технологій  ІФТКН  ЧНУ отримують професійну підготовку та компетенції, що відповідають найвищим європейським і світовим стандартам.

Інформує прес-служба ЧНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *