Маріупольський державний університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі. Під час візиту відбулася зустріч представників делегації Японії зі студентами університету, а також обговорювалися питання співпраці з університетом.

Ректор Маріупольського державного університету Костянтин Балабанов наголосив на значенні візиту Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Сумі Шігекі для університету. Ректор ознайомив Посла з науково-освітніми та культурними центрами університету й обговорив із поважним гостем перспективи співпраці, зокрема, можливість відкриття на базі університету Центру японської культури.

Зустріч із Послом Японії стала приємною несподіванкою для студентів МДУ. Сумі Шігекі розповів студентам про проекти уряду Японії, спрямовані на підтримку України та українського народу. Посол відповів на запитання молоді. Студенти цікавилися досвідом Японії у вирішенні екологічних проблем, можливістю стажування в цій країні.

Японія є найбільшою країною-донором України й активно сприяє проведенню реформ у державі, надаючи не лише фінансову, а й кваліфіковану допомогу. За підтримки Японії в Україні реалізується низка масштабних проектів із модернізації водоочисних і транспортних об’єктів. Крім того, уряд Японії надає допомогу українським школам, лікарням, енергетичним станціям через агентства ООН і програму Кусаноне (фінансова допомога некомерційним організаціям від МЗС Японії).

mdu-vizit-posol-yaponiyi-2

Під час візиту до Маріупольського державного університету Сумі Шігекі повідомив про всебічну підтримку співпраці українського університету з навчальними закладами Японії, науковими та культурними установами.

Нагадаємо, що цього навчального року Маріупольський державний університет відвідали Голова Представництва ЄС в Україні, Посол Ян Томбінський, делегації США, Французької Республіки, Королівства Швеція, Литовської Республіки та Чехії.

За інформацією Маріупольського державного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *