Викладачі Національного університету «Острозька академія» з ініціативи волонтера, доцента кафедри міжнародних відносин Наталії Конопки придбали два біноклі для 53-ї окремої механізованої бригади. Також до збору коштів долучилися учасники сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації» під керівництвом доцента кафедри психолого-педагогічних дисциплін Галини Гандзілевської.

Сьогодні їх передав ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник головному старшині  53 ОМБР Сергію Шатковсьому та капеланові, протоієрею Тарасу Волянюку.

Із 53-ю механізованою бригадою ми доволі тісно співпрацюємо завдяки капелану Тарасу Волянюку. Уже неодноразово ми їм передавали оргтехніку, також біноклі тощо. Приємно, що ми познайомилися з командуванням цієї бригади. У перспективі плануємо підписати з цією бригадою меморандум про співпрацю, що дасть змогу військовим навчатися в Острозькій академії. Окремо хочу подякувати нашому доценту Наталії Конопці, яка з перших днів курує волонтерську діяльність в університеті — організовує зустрічі з військовиками, ініціює низку акцій, спрямованих на підтримку української армії», — зазначив Ігор Пасічник.

За словами Сергія Шатковського, біноклі військовим надзвичайно потрібні. Один із них використовуватиметься для розвідки, зокрема у Зайцевому, де бої відбуваються на відстані 60-80 метрів від противника, інший  солдати використовуватимуть, перебуваючи на позиціях біля Горлівки, де доволі високі терикони, на одному з яких, до речі, майорить стяг 53-ї окремої механізованої бригади.

«Без волонтерської допомоги, мабуть, не було б тих успіхів і перемог української армії. Тому наша підтримка для військових вкрай важлива, зокрема й духовна. Нам потрібно постійно пам’ятати, що хлопці там за нас проливають кров. Тільки спільними зусиллями ми зможемо наблизити перемогу і повернути мир на нашу багатостраждальну українську землю. Низький уклін усім за вашу підтримку, допомогу і співпрацю!», — сказав протоієрей Тарас Волянюк.

 Олексій Костюченко, 

Фото Мар’яни Нечипорук