Ректорський бал «Молодь і освітній олімп» для найкращих випускників Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка відбувається щорічно з 2009 року. Захід, ініційований ректором університету, доктором філологічних наук, професором Миколою Степаненком, проводиться з метою підвищення престижу професії вчителя в регіоні та формування естетичної культури молоді.

Цього року на ректорському балу традиційно відзначили здобутки кращих випускників, які мають визначні успіхи в навчанні, в науковій діяльності, у спорті, у громадській роботі та художній самодіяльності. Дійство, як завше, з великим успіхом пройшло в концертно-виставковій залі Міського будинку культури. Серед гостей балу – викладачі, адміністрація, а також почесні гості – представники обласної та міської влади.

На свято запросили понад 170 найкращих випускників і магістрантів сімох факультетів вишу. У різних номінаціях їм вручили дипломи «Випускник року» та «Учасник ректорського балу», а кращим із кращих – грамоти та подяки місцевого й обласного рівнів. Здобутки в навчанні, науці, мистецтві, спорті, громадській діяльності засвідчили, що випускники 2016 року – золотий фонд університету.

Програма балу передбачала: святковий полонез за участю всіх випускників, факультетські тури вальсу з викладачами, виступи кращих колективів та окремих виконавців університету. Свої виступи також дарували камерний оркестр імені Д. Ахшарумова (керівник – О. Абрамов) Полтавської обласної філармонії та зразковий дитячий танцювальний колектив «Пірует» Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Р. Кириченко.

Цьогорічний бал був благодійним. Зібрані волонтерським сектором студентської ради кошти (5 854 грн) підуть на лікування онкохворої студентки ІІІ курсу факультету філології та журналістики Дарії Шевченко.

Завершилося дійство вже традиційною мистецькою акцією «Журавлики миру» – короленківці втретє запустили в полтавське небо повітряні кульки з паперовими «журавликами», виготовленими волонтерським сектором університету, і висловили сподівання, що невдовзі в Україні запанує мир.

Інформує прес-служба Полтавського НПУ ім. В. Короленка 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *