Агаті Крісті встановлять пам'ятник із сільським будиночком і східним експресом - 20100915194631 agathaПам’ятник першій леді детективу Аґаті Кристі встановлять у лондонському театральному районі, в самому центрі Ковент Гардена – між Грейт Ньюпорт Стріт і Кренборн стріт, у такий спосіб ушанувавши її внесок у драматургію.

Пам’ятник спроектований скульптором Беном Твістоном-Девісом. Бронзова скульптура заввишки 2,5 метра, спроектована на замовлення режисера-постановника детективної п’еси «Мишоловка» сера Стівена Уейл-Коена і онука письменниці Метью Прічарда. Вона (скульптура) буде у вигляді величезної відкритої книги. На розгорнутій книжці – погруддя Аґати Кристі, а обкладинку бронзової книги прикрашатимуть впізнавані скульптури, серед яких будуть образи і персонажі з оповідань письменниці про міс Марпл і Еркюля Пуаро, а також знаменитий східний експрес та сільський будиночок.

Це буде перший пам’ятник, установлений на згадку про письменницю в Лондоні. Раніше, в місті Торкі (графство Девоншир) уже було встановлено бюст письменниці. А тепер уже Лондонська міська рада дала дозвіл на будівництво пам’ятника і в столиці Великої Британії.

Відкриття меморіалу Аґати Кристі призначено на 25 листопада цього року. Пам’ятник буде відкритий у 60-літній ювілей п’єси «Мишоловка».

За матеріалами vsiknygy.net.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *