Нещодавно студентка 3 курсу напряму підготовки «Мова і література (німецька)» факультету іноземної філології Запорізького національного університету Ксенія Косарєва повернулась із закордонного стажування, що проходило на базі Талліннського університету (Естонія) за міжнародною програмою «Erasmus Mundus».

Вона продовжувала своє навчання в закордонному виші за тим же напрямом підготовки, за яким навчалась у ЗНУ.

Під час навчання в Талліннському університеті студентка мала можливість не лише отримати нові знання, але й підвищити рівень володіння німецькою та англійською, адже викладання велося саме цими мовами. Неоціненним було й те, що серед викладачів Талліннського університету були представники таких країн, як Австрія та Німеччина, тож Ксенія мала змогу спілкуватися безпосередньо з носіями німецької мови.

Під час навчання студентка ЗНУ сама обирала предмети, які вона планувала вивчати, бо так в Естонії діє академічна система. Ця система передбачає завчасну реєстрацію в спеціальній програмі, щоб обрати бажаний курс і зареєструватися для складання іспиту з вивченої дисципліни. Цікаво, що семестр у закордонному виші розділений на 2 півсеместри.

Крім навчання, Ксенія подорожувала з друзями, знайомилася з новими людьми та дізнавалася про цікавинки  з культур різних народів, які проживають в Естонії. Талліннський університет надавав студентам закордонних вишів різні варіанти програм проведення вільного часу: від знайомства з багаторічною та таємничою естонською культурою до екскурсій Старим містом разом зі студентським парламентом. Наприклад, на вечорі під назвою «International Express» студенти різних країн представляли свою країну та культуру, серед яких була і Україна.

Ксенія Косарєва каже, що навчання в Талліннському університеті – великий крок для майбутнього саморозвитку й удосконалення знань вивчення німецької та англійської мов.

 Інформує прес-центр ЗНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *