Батьківські зібрання в дитячому садку дуже важливі для встановлення контакту між родиною та персоналом установи (насамперед вихователем). Це одна з форм зворотного зв’язку і можливість озвучити актуальну інформацію, обговорити важливі моменти виховання, поговорити про особливості дитячого розвитку.

Із метою підбити підсумки спільної діяльності вихователя, дітей і батьків  за навчальний рік, визначити перспективи на майбутнє в середній групі Снігурівського дошкільного навчального закладу №7, що на Миколаївщині, відбувся нетрадиційний захід, що поєднував спортивне сімейне свято “Подорож до Країни дитинства», на якому діти демонстрували свої досягнення та знання з усіх освітній ліній Базового компонента дошкільної освіти, та збори батьків.  Щорічний аналіз рівня знань дітей дав можливість зробити висновок про ефективну, висококваліфіковану роботу із засвоєння знань дітьми вимог програми.

Батьки дізналися  про рівень досягнень і розвитку своєї дитини, про  різноманітні захоплення, нових друзів. Більше того, вони дізналися на зборах про взаємини дітей у групі, зрозуміли, наскільки успішно їхня дитина вписується в колектив, оцінили відповідність власної дитини загальноприйнятим нормам. Вихователь разом із батьками обговорювали, що необхідно виховати, розвинути в дитині, підкреслюючи її неповторність, індивідуальність.

 Наталія Огородник, вихователь ДНЗ №7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *