У поточному році у вітчизняну систему освіти надійшло автобусів майже вдвічі більше, ніж за попередні два роки. Тепер має бути налагоджена система технічного обслуговування автобусного парку. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Треба зауважити, що крім автобусів, які уряд закуповує централізовано, місцеві органи влади також закупили певну кількість автобусів за свої кошти. І тому в цьому році у систему освіти надійшло автобусів майже вдвічі більше, ніж за попередні два роки», – зазначив Микола Азаров.

Тепер, за словами Миколи Азарова, стоїть дуже серйозно питання про створення системи обслуговування і експлуатації цього великого автобусного парку. «Повинна бути налагоджена система, насамперед, технічного обслуговування, адже автобуси перевозять дітей, а значить, вони завжди повинні бути справні», – заявив глава уряду.

Як уже повідомлялося, до 1 вересня загальноосвітні навчальні заклади повинні отримати тисячу шкільних автобусів. «Уперше ми змогли купити для дітей таку кількість автобусів. Усі до одного повинні працювати, починаючи з першого дзвінка», – заявив Микола Азаров на засіданні уряду 15 серпня 2012 року.

 

За матеріалами Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу