Нещодавно студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права  взяли участь у ХІІІ науково-практичній конференції  студентів вищих навчальних закладів Укркоопспілки на тему “Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства”. На захід, що проводився на базі Львівського торговельно-економічного  університету, зібрались 24 представники з 12 навчальних закладів, що представляли 11 міст України.

Відкрили конференцію член правління Укркоопспілки, директор Департаменту кадрової політики, освіти і науки, директор НМЦ «Укоопосвіта» Лідія Войнаш і ректор університету, професор Петро Куцик, які привітали молодих учених у стінах найстарішого торговельно-економічного вищого навчального закладу України.

Львівський кооперативний коледж економіки і права представили з доповідями студенти: Роман Батюк, Олена Васильєва, Ольга Гера, Зоряна Стецина.

По закінчені конференції організатори побажали студентам і їхнім керівникам плідної праці та наукових досягнень, а учасники конференції були нагороджені дипломами від правління Укркоопспілки та сертифікатами Львівського торговельно-економічного університету.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ
та зв?язків із громадськістю ЛККЕіП

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *