«Планета Дітей» — VI Міжнародний фотосалон відкрився в Київському Палаці дітей та юнацтва. Він традиційно стартує 1 червня до Міжнародного дня захисту дітей і вже вдруге експонується в Палаці — скарбниці дитячих мрій.

Із 1 по 14 червня у вільному доступі можна переглянути роботи кращих фотохудожників із семи країн світу: України, Литви, Білорусі, Ізраїлю, Саудівської Аравії, Нідерландів.Це 114 авторських фоторобіт у 4-х номінаціях: «Портрет», «Репортаж», «Артфото» та нова номінація «Діти війни». Яскраві професійні знімки передають щастя та радість, позитивні емоції та дитячий біль. Уперше цього року в роботах фотосалону з’явився чоловічий погляд, із 2010 року конкурс був лише жіночим.

«Ідея проекту полягає в приверненні уваги громадськості та урядів світу до проблем дитини через роботи кращих фотохудожників і показати, чим живуть сьогодні наші діти», — коментує Компанцева Наталя Володимирівна, організатор та ініціатор проекту, кінооператор, член Спілки кінематографістів України, голова художньої ради Спілки фотохудожників України, фотохудожник Міжнародної федерації фотохудожників «AFIAP».

Під час відкриття виставки відбулася церемонія нагородження переможців. Було вручено 14 медалей і 16 дипломів від організаторів і співорганізаторів конкурсу: Київської організації Національної спілки фотохудожників України, Національної спілки фотохудожників України та Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів» ISF.

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *