У перші дні червня технологічний факультет Житомирського національного агроекологічного університету традиційно святкує свій День народження.  Із 40-річчям факультет вітали ректор університету Олег Скидан, проректор із наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, колеги, випускники попередніх років, нинішні студенти.

Ректор ЖНАЕУ Олег Скидан наголосив, що технологічний факультет наразі – це не просто освітній центр підготовки фахівців, а й потужний колектив викладачів і співробітників, талановиті і здібні студенти, культурний  осередок університету.

«Ваш факультет розвивається. Тут вирує життя. Бажаю вам у такому темпі продовжувати до свого 100-річного ювілею і далі, – зауважив під час вітального слова Олег Скидан. – Звысно, зважаючи на потребу часу, тоді може до основної назви факультету  «технологічний», додасться інформаційно-комп’ютерний. Зараз на базі технологічного факультету агроекологічного університету діє ферма, кінологічний центр. Ви активні, цілеспрямовані на своєму шляху до успіху, а університет всіляко намагається підтримувати всі ваші ініціативи, заходи, акції».

За словами декана факультету Михайла Кривого, на факультеті навчається більше 700 студентів, половина яких – на денній формі навчання. Середній бал успішності студентів, за результатами попередньої сесії, становив 4,1. Водночас 70 студентів – відмінники. Середній бал успішності, відповідно до результатів ЗНО, – 4,45, а за результатами захисту дипломних – 4,4. У складі факультету 5 кафедр, кожна з яких може представити свої досягнення. Факультет пишається бібліотекою, створенням і наповненням якої завдячують професору Віктору Бурлаці. За результатами університетської спартакіади технологічний факультет став кращим.

Разом із ректором Олегом Скиданом декан факультету Михайло Кривий відзначили подяками студентів і викладачів факультету.

На заході хвилиною мовчання вшанували тих викладачів, які свого часу зробили вагомий внесок у створення і розвиток факультету, а нині відійшли у вічність.

Із нагоди свята, вітання і подарунки факультет отримував від своїх випускників. Деякі з них свою професійну діяльність і нині продовжують у стінах рідного університету.

Музичні подарунки  імениннику презентували творчі колективи і студенти факультету та університету.

Прес-служба Житомирського  національного
агроекологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *