Освітяни та міський центр зайнятості м.Сєвєродонецька Луганської області провели професіографічну екскурсію для учнів 10 – 11 класів на ринкоутворюючому підприємстві міста – ПрАТ “Сєвєродонецьке об’єднання Азот”. У музеї цього хімічного підприємства відбулася зустріч школярів із фахівцями різного профілю.

Директор департаменту з управління персоналом “Азоту” Сергій Лєбєдєв розповів юнакам і дівчатам про історію цього хімічного гіганта, про продукцію, що він випускає, традиції трудового колективу. Й, звісно, йшлося про десятки професій, що тут затребувані, про вимоги до кваліфікації працівників, важливість їхньої роботи.

Були дані конкретні відповіді щодо попиту на тих чи інших фахівців, щодо оцінки їхньої праці, про творчі підходи до роботи на промисловому виробництві. Досвідчені наставники порадили, як удосконалювати знання,  навички та здібності. Під час екскурсії залами музею школярі дізнались про досягнення підприємства, його кращих працівників.

Консультанти центру зайнятості провели профорієнтаційне тестування молоді за методикою «Магеллано Університет». При цьому  кожен охочий мав змогу самостійно виявити свої професійні здібності, щоб використати ці відомості у виборі професії.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *