7 червня о 17:00  за підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса” відбудеться безкоштовний онлайн-урок з української мови та літератури для школярів з Донбасу, Криму, учасників АТО на теми: «Граматична основа односкладного речення», Григорій Квітка-Основ’яненко. Сентементально-реалістична повість «Маруся».

За підтримки Представництва ЮНІСЕФ в Україні. ГО «Фонд «Відкрита політика» спільно з освітнім порталом  «Педагогічна преса» продовжує трансляцію безкоштовних онлайн-уроків з української мови та літератури для школярів з Донбасу, Криму, учасників АТО. Викладач – Бондаренко Людмила Петрівна, учитель КПНЛ №145.

Увага! Шановні школярі! Ви маєте можливість поставити запитання під час онлайн-трансляції в коментарях під цією публікацією або надіслати їх на електронну адресу: onlinelessons.opf@gmail.com

Відповіді на запитання, що ви поставите в коментарях, фахівці дадуть наприкінці уроку в онлайн-режимі. Відповіді на запитання, що ви надішлете листами, згодом будуть опубліковані на сайтах Освітнього порталу “Педагогічна преса” та ГО “Фонд “Відкрита політика”.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці.
Згодом відео буде доступне в записі.
Реєстрація для перегляду не потрібна.

У будь-який час також можна буде прослухати ВСІ уроки БЕЗКОШТОВНО в режимі запису. Усім без обмежень. Усі матеріали будуть доступні на сайтах: www.openpolicy.org.ua, www.pedpresa.com.ua

Відео онлайн-уроку “Способи вираження другорядних членів речення. Означення (узгоджене та неузгоджене), типи обставин за значенням, додаток (прямий, непрямий)”; Іван Котляревський, “Енеїда”, “Наталка Полтавка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *