У Запорізькій загальноосвітній санаторній школі-інтернаті № 7  уперше відкрилася обласна літня школа для обдарованої учнівської молоді. Її учасниками стали 80 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області – переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Цього року відзначається 25-річчя створення Запорізької МАН, і це гарна нагода об’єднати обдаровану молодь краю. Обласна літня школа створена для розвитку здібностей, інтересів, духовності та соціальної активності. Протягом двох тижнів учні матимуть можливість поглибити свої знання за науково-технічним, історико-географічним і мовними напрямами. Також на них чекають екскурсії, творчі та спортивні змагання, вікторини та конкурси.

Як наголосив заступник директора департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Віктор Захарчук, відкриття обласної літньої школи для обдарованої учнівської молоді стало можливим завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації й обласної ради. До участі в роботі літньої школи запрошені найкращі викладачі Запорізького національного та Класичного приватного університетів, педагоги загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів області.

Працюватиме обласна літня школа до 17 червня. Продовжити її роботу планується наступного року.

Інформує департамент освіти і науки Запорізької ОДА