У Тернополі знайшли альтернативу шкільним дахам -Шкільні дахи у Тернополі зазвичай мають пласку поверхню. У більшості шкіл вони вже віджили свій вік. Щоб повністю замінити всюди дахи потрібні великі кошти, яких у міському бюджеті немає.

«Це проблема величезна, бо ми собі не можемо дозволити шатрового даху. Коли нам виділили 1 млн 300 тисяч, ми можемо забезпечити два заклади, а потреба є у двадцяти двох», – скаржиться начальниця міського управління освіти Ольга Похиляк.

Водночас заступник міського голови Владислав Стемковський вважає, що цю проблему можна розв’язати іншим шляхом. «Є мембральні дахи. Для житлових будинків вони не підходять. Адже, якщо десь хтось пройдеться по краях, чи пляшку розіб’є, то буде затікання. Затікання може буде за два – три метри від місця порізу. Але в адміністративних установах, де точно можна обмежити доступ до будівлі, можна робити ремонт капітальний, змінюючи взагалі саму технологію покрівлі. Робиться мембральна покрівля і десять років ви про цей плоский дах  забули», – запевняє віце-мер.

Коштів потрібно на мембральні покрівлі приблизно стільки само, скільки місто щороку витрачає на капітальний ремонт шкільних дахів. Але термін їхньої придатності, наголошує Владислав Стемковський, виправдовує вкладені кошти.

За матеріалами zz.te.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *