На запрошення ректорів партнерських польських навчальних закладів делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі з ректором, професором Олександром Безлюдним відвідала Державну вищу школу професійної освіти імені Іполита Цегельського в м. Гнєзно, Інститут європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича та Державну вищу школу професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в Лєшно.

Під час зустрічі в Державній вищій школі професійної освіти імені Іполита Цегельського в м. Гнєзно відбулося офіційне підписання угоди про співпрацю, що передбачає участь викладачів і студентів у програмах академічної мобільності, зокрема в програмах Erasmus+, спільне проведення наукових заходів, а також навчання студентів УДПУ імені Павла Тичини за програмами подвійного диплома в цьому партнерському навчальному закладі.

У ході візиту також відбулася зустріч із президентом міста Гнєзно Томашем Будашом, за фінансової підтримки якого у 2015 – 2016 навчальному році п’ятеро студентів УДПУ імені Павла Тичини, які навчаються за програмою подвійного диплома в Інституті європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича, отримують стипендії президента міста в розмірі 550 злотих.

Приємно зазначити, що ректорат Інституту європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича, який є партнерським навчальним закладом УДПУ з 2007 року, презентував можливість безкоштовного навчання для студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на бакалаврських і магістерських програмах подвійного диплома.

Угода про співпрацю, підписана між УДПУ та Державною вищою школою професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в Лєшно, розширює можливості участі студентів і викладачів Уманського університету в програмах академічної мобільності.

 Центр культури і дозвілля “Гаудеамус”
УДПУ імені Павла Тичини 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу