У «Мистецькому Арсеналі» спалахне лабораторія для юних винахідників -У рамках комплексної Інноваційної програми розвитку для дітей та молоді «Мистецький Арсенал» презентує унікальний освітній проект – мистецько-наукову лабораторію для справжніх винахідників! Вона носить назву SPARK!LAB, що складається із двох англійських слів – SPARK (іскра, спалах) і LAB (лабораторія).
У вересні українські діти і тінейджери отримають спеціально обладнаний майданчик для втілення в життя своїх найбільш несподіваних ідей. SPARK!LAB об’єднає мистецтво і технології в єдину програму, через яку юні таланти вивчатимуть наукові досягнення, а також створять власні винаходи.

Як зазначають організатори, SPARK!LAB створить інтерактивний простір з унікальною програмою, яка спонукатиме дітей здобувати і поширювати знання про українських та іноземних дослідників, винахідників і науковців.
Нагадаємо, що SPARK!LAB уже понад 16 років є одним з найуспішніших освітніх проектів Музею американської історії і зразком освітньої програми, що активно реалізується в культурних і мистецьких закладах США.

За матеріалами prostir.museum

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *