Дошка побажань, яскраві кульки, стрічки та плакати з привітаннями, веселі міми, танці та пісні у дворі, конкурси, вікторини, фотосушка селфі на тему «I?ZSTU» – так 8 червня Житомирський державний технологічний університет відзначав свій 56-й день народження.

Навчальний заклад святкував без великих концертів у залі,  промов і нагороджень. Такий формат у ЖДТУ випробовують вперше. Ініціаторами виступили органи студентського самоврядування – студентський ректорат.

На одній із перерв студенти спільно із керівництвом ЖДТУ, викладачами і співробітниками заспівали гімн університету, а потім влаштували танцювальний флешмоб.

 

 

Перший проректор технологічного університету Оксана Олійник вважає, що таке святкування теж має право на існування, і в майбутньому може стати традиційним. Вона подякувала Студентському центру  і студректорату за підготовку культурно-розважальної програми, в рамках якої студенти можуть продемонструвати свої таланти, знання та вміння.  Побажала вдалого завершення сесії і гарних літніх канікул.

Прес-служба Житомирського державного
технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *