Протягом липня – серпня до навчальних закладів Тернопільської області надійшло 129 206 підручників для 1 та 11 класів. Уперше і своєчасно область отримала підручники, які чекатимуть дітей у День Знань. Для 1-го класу надійшло 100 % підручників, що становить 88 727 примірників. Відповідно нового Державного стандарту вперше отримано підручники для учнів початкової ланки з іноземної мови та природознавства.

Особливістю 2012 – 2013 навчального року є введення обов’язкового вивчення іноземної мови – з першого класу та інформатики – з другого класу. При вивченні предмета «Сходинки до інформатики» у другокласників буде можливість не лише набути навичок з оволодіння комп’ютерною технікою, а й використовувати і навчальне програмне забезпечення, можливості Інтернет для підготовки домашніх завдань. Підручники відповідають віковим особливостям, мають яскраві ілюстрації та доступні до сприйняття учнями.

До Миколаївської області у липні 2012 року почали надходити підручники для учнів 1-х класів, за станом на 15.08.2012 всі першокласники області стовідсотково забезпечені необхідними підручниками. Кожен першокласник до нового навчального року отримає підручники з восьми предметів.

10 серпня 2012 року до Черкаської області надійшла остання партія підручників для учнів 1-го класу. Загалом отримано 24 назви підручників для першокласників загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання загальним накладом 108 004 примірники та 8 назв підручників загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання – 838 примірників.

До 24 серпня підручники для 1-го класу будуть доставлені у найвіддаленіший навчальний заклад області.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу