З вітерцем по бездоріжжю. Школярам знову «підігнали» шкільні автобуси - 113 нових транспортних засобів, якими доставлятимуть дітей у школи краю, вже роз’їхалися по Закарпаттю. Ключі від автобусів отримали представники районів. Відтепер на Міжгірщині, Іршавщині, Виноградівщині – по три нових шкільних автобуси, на Рахівщині – два, на Свалявщині та Берегівщині – по одному. Транспорт придбано за рахунок коштів держбюджету, вартість одного автобуса 355 тисяч гривень. Наприкінці місяця обіцяють вручити ще 14.

Завдання влади – забезпечити всі райони краю шкільними автобусами. Нині в області курсують 147 шкільних автобусів. Повністю забезпечені цим транспортом Воловецький та Перечинський райони.

Отримав 3 нових шкільних автобуси і Волноваський район Донеччини.

У Волноваському районі 8 % учнів потребують того, щоб їх підвозили до навчальних закладів, а це більш як 500 осіб, які проживають у селах району. Для цього необхідно 18 автобусів. У рамках програми «Шкільний автобус» вже отримано 9 транспортних засобів. До 1 вересня район отримав ще 3 автобуси.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “З вітерцем по бездоріжжю. Школярам знову «підігнали» шкільні автобуси”
  1. Поздравляем! По “бездорiжжю” чи не по “бездорiжжю”, але в автобусах. Бач, як не до вподоби заказному журналiсту,що влада для шкiл закупила автобуси:-))А опозицiя хай дороги робить.Буде в державi порядок i народна подяка.Гостья

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *