Запорізький обласний центр молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА традиційно проводить підготовку вожатих у Запоріжжі та Мелітополі. Проект «Школа вожатської майстерності-2016» – це цикл семінарських, лекційних і практичних занять, організаційних і творчих зустрічей, основною метою яких є підготовка молоді до роботи вожатими. 

Проект діє в області вже понад 10 років, завдяки цьому вдається вирішити проблему тимчасового працевлаштування молоді на літній період.

Цього року виявили бажання проходити навчання в Школі понад 400 осіб віком від 17 до 25 років із числа шкільної, студентської та трудової молоді. У результаті 150 студентів повністю пройшли курс навчання та змогли визначитися з працевлаштуванням на літній період. Нині вони працюють у таких дитячих  закладах оздоровлення та відпочинку: «Райський куточок», «Морський», «Салют», «Супутник», «Прометей», «Сонячний», «Ім.Гагаріна», «Хвиля», «Юність», «Лазурні далі», «Меотида», «Гвоздика», «Лісова пісня», «Северянин» та інших, які зацікавлені у працевлаштуванні випускників Школи.  Також випускникам Школи запропонували роботу в міжнародному дитячому центрі «Артек.UA» (передмістя Києва, Пуща-Водиця ) як вожатим, інструкторам зі спорту та методистам, усього вісім  вакансій),  в аквапарку «Острів скарбів» (п’ять  вакансій), сімейному центрі «Апельсин» (п’ять  вакансій), туристично-оздоровчому комплексі «Пересип» (робота за різними напрямами, понад 20 вакансій).

Також в області проведено чимало навчально-розважальних квест-ігор щодо працевлаштування в рамках Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Крок до мрії» та обласної програми «Вибір на майбутнє» в Мелітополі, Бердянську, Енергодарі та Запоріжжі. Мета заходів – сформувати навички ефективності працевлаштування та професійної готовності студентів-випускників, налагодження взаємодії між обласними молодіжними центрами праці щодо вирішення питань працевлаштування молоді на обласному рівні. Участь у них взяли понад 120 студентів і випускників загальноосвітніх шкіл.

Довідково: протягом літнього періоду сектор професійного становлення молоді та волонтерської діяльності Запорізького обласного центру молоді надаватиме консультації за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична 49, к.28, тел.. (061)-233-61-78.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА