10 червня о 16:00 відбудеться онлайн-урок з української мови та літератури на теми: “Складнопідрядне речення з кількома підрядними. Складносурядне речення, розділові знаки у ньому”; Панас Мирний. “Хіба ревуть воли, як ясла повні?”.

За підтримки Представництва ЮНІСЕФ в Україні. ГО «Фонд «Відкрита політика» спільно з освітнім порталом  «Педагогічна преса» продовжує трансляцію безкоштовних онлайн-уроків з української мови та літератури для школярів з Донбасу, Криму, учасників АТО. Викладач – Бондаренко Людмила Петрівна, учитель КПНЛ № 145.

Увага! Шановні школярі! Ви маєте можливість поставити запитання під час онлайн-трансляції в коментарях під цією публікацією або надіслати їх на електронну адресу:onlinelessons.opf@gmail.com. Також у Вас є можливість співпрацювати з педагогами, отримувати домашнє завдання, консультації тощо

Відповіді на запитання, поставлені в коментарях, фахівці дадуть наприкінці уроку в онлайн-режимі. Відповіді на запитання, що ви надішлете листами, згодом будуть опубліковані на сайтах Освітнього порталу “Педагогічна преса” та ГО “Фонд “Відкрита політика”.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.

У будь-який час також можна буде прослухати ВСІ уроки БЕЗКОШТОВНО в режимі запису. Усім без обмежень. Усі матеріали будуть доступні на сайтах: www.openpolicy.org.ua, www.pedpresa.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *