10 червня 2016 року відкрито другий в Україні навчально-практичний центр із підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

Захід відбувся у рамках реалізації українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні», що його започатковано у 2014 році спільними зусиллями Міністерства освіти і науки України за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва у партнерстві з компанією GEBERIT International Sales AG. Реалізується проект в Україні через Ресурсний центр розвитку громадських організацій «ГУРТ».

Проект спрямовано на якісну підготовку українських учнів професійно-технічних навчальних закладів за робітничою професією «монтажник санітарно – технічних систем та устаткування», яких навчатимуть на базі новітнього устаткування та за участі досвіду швейцарських експертів.

f-fczv1306(1).9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a8370Почесними гостями заходу стали директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш, представник  Швейцарської агенції розвитку і співробітництва П`єр Мауер, генеральний директор Представництва Geberit International Sales AG, головний спеціаліст департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки  України  Геннадій Олексюк, начальник відділу професійної освіти і тренінгів Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Віктор Паржницький, начальник управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Микола Конопацький, начальник управління освіти і науки Чернігівської міської ради Василь Білогура. Розділити радість із нагоди відкриття навчально-практичного центру до ліцею завітали директори професійно-технічних навчальних закладів із Сумської, Полтавської, Київської, Одеської, Рівненської та Дніпровської області.

П`єр Мауер наголосив, що проект має бути ефективним та успішним. За кілька років учні, які здобували освіту на базі навчально-практичного центру, будуть конкурентноспроможними на ринку праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *