У Міжнародному центрі дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP Мала академія наук України провела літню школу з філософії на тему «Європейська культура філософського діалогу».

Завданням школи було засвоєння основ методики «Філософія для дітей».

За словами організатора школи, методиста НЦ «МАНУ», тренера й учасника міжнародних конференцій і воркшопів із програми «Філософія для дітей» Юлії Кравченко, основою проведення занять став діалог, тому саме на ньому зосереджувалася увага МАНівців упродовж усієї школи. «Ми звертаємося до логіки, бо інколи теми потребують послідовного та структурного осмислення для якісного розуміння. У групі, звісно, є сильніші та слабші, але ті учні, які одразу сприймають і розуміють, починають активно працювати, а інші за ними підтягуються, тому загалом група динамічно рухалася в напрямі саморозвитку», ? повідомила Юлія Кравченко.

Заняття проходили у формі сократичного діалогу. 26 МАНівців навчалися максимально логічно формулювати думки та ставити запитання, аргументувати свою думку, шукати гіпотези, перевіряти й переглядати їх, формувати нові знання. У заході також узяв участь гість із Республіки Корея, доктор філософії Джінвана Парка, який зізнався, що не очікував такого високого результату і рівня від учасників школи.

Інформує man.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *