У рамках тижня вищої математики 9 червня на базі ВСПНАУ Слов’янського коледжу НАУ відбулася ІІ Науково-практична конференція  «Вища математика: минуле, сьогодення та погляд у майбутнє», присвячена 55-річчю першого польоту людини в космос.

Організатор конференції та ведучий засідання конференції викладач вищої математики циклової комісії фундаментальних дисциплін Слов’янського коледжу НАУ Марина Дзюба повідомила присутнім, що у конференції і супутніх заходах, які відбувались на базі Слов’янського коледжу НАУ, взяли участь найкращі студенти 2 курсу з усіх відділень.

Із вітальним словом до учасників конференції виступили: Тетяна Лисак – заступник начальника Слов`янського коледжу НАУ,  Олена Черскова  – методист коледжу, Олег Чайченко – голова циклової комісії фундаментальних дисциплін коледжу, Марина Дзюба – організатор конференції, викладач вищої математики циклової комісії фундаментальних дисциплін коледжу.

Мета конференції полягала в обміні результатами науково-дослідницької роботи з теоретичних і практичних питань вищої математики. Учасники заходу працювали за двома тематичними напрямами. Вони розглядали історію розвитку вищої математики та прикладні аспекти її застосування.

Багато викладачів є науковими керівниками найкращих студентів Слов`янського коледжу НАУ, які систематично беруть участь і виборюють призові місця на різноманітних конкурсах, олімпіадах і конференціях – від вишівських до регіональних, обласних, всеукраїнських. І кузнею майбутніх переможців, зокрема, є такі конференції.

Під науковим керівництвом Марини Дзюби та Олени Черскової студенти підготували 15 робіт. На конференції доповідями були представленні найкращі із них (О. Лістрова, Р. Петренко, Д. Шевченко, Д. Гетман). Маємо обґрунтоване сподівання, що ці успішні перші кроки в науковому світі для студентів стануть початком цікавої дороги в науку. А відбір, підготовка та навчання майбутніх переможців, відмінних фахівців у своїй справі є головною справою викладачів Слов’янського коледжу НАУ.

Завершилася робота конференції підбиттям підсумків та врученням грамот і дипломів за наполегливість, креативність, кращі доповіді та презентації.

ІІ Науково-практична конференція  «Вища математика: минуле, сьогодення та погляд у майбутнє» у ВСПНАУ Слов’янському коледжі НАУ відбулася на високому організаційному та науковому рівні. Тема заходу стала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.

Бажаємо всім учасникам конференції творчої наснаги та нових звершень на шляху фахової освіти!

Марина Дзюба, викладач Слов’янського  коледжу НАУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *