П’яті Наукові пікніки, що днями відбулися на алеях Саду Шевченка, відвідали 30 тисяч глядачів.  Уперше на фестивалі науки, освіти та науково-популярної культури понад 600 дослідників провели просто неба більше 5 000 експериментів.

На майже 75 майданчиках Наукових пікніків працювали педагогічні й наукові співробітники, учні й студенти, вихователі й винахідники, лікарі та волонтери з 62 закладів і підприємств, що представляли всі галузі знань і допомагали глядачам безпосередню відтворювати досліди, “ловити” блискавки та передавати електричний струм на відстань без дротів, керувати роботами і безпілотниками, розуміти закони природи, плести маскувальні сітки та паракорди для фронту, розмальовувати солодощі та писати солдатам листи, надавати першу долікарську допомогу й робити уколи, анімувати мультфільми та знімати відбитки пальців, стати художником або музикантом, перевіряти на якість ковбасу, молоко й мед, проходити економічні й юридичні квести, розгадувати математичні й логічні головоломки, відчути себе археологом і квітникарем, сапером і пожежником, безкоштовно перевіряти зір, надавали згоду торкнутися або потримати в руках екзотичних велетенських тарганів, змій, червонокнижних кажанів і птахів, вчити доглядати за хатніми улюбленцями.

Уперше глядачі Наукових пікніків отримали нагоду свої враження від відвідування побачити в перформансі “Я і наука: експерименти вдалі і не дуже, наукові й не зовсім”. Наприкінці фестивалю відбувся плейбек-театр, коли будь-хто розповідав про свій день на Наукових пікніках, а актори миттєво візуалізували історію.

Інформує комунальний заклад Харківської міської ради “Харківський міський центр дозвілля молоді”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *