У серпні 2016 року за участі міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і першого заступника міністра Інни Совсун відбудеться конференція з керівниками вищих навчальних закладів, присвячена питанню імплементації Закону України «Про вищу освіту».

Міністерство освіти і науки України 19.02.2015 року видало наказ «Деякі питання оприлюднення інформації про діяльність вищих навчальних закладів» № 166, а також неодноразово зверталося до керівників вищих навчальних закладів листами № 1/9-173 від 06.04.2015 року, № 1/9-189 від 14.04.2016 року та № 1/9-263 від 26.05.2016 року з проханням оприлюднити інформацію про діяльність вищого навчального закладу.

Із метою моніторингу виконання Закону України «Про вищу освіту» та підготовки матеріалів до конференції в частині оприлюднення інформації щодо діяльності вищого навчального закладу, просимо до 15 червня 2016 року заповнити онлайн-анкету.

Звертаємо увагу на те, що заповнені анкети вищими навчальними закладами будуть обов’язково оприлюднені на сайті міністерства, а також будуть доступні для перегляду всім громадянам України.

Надання інформації міністерству здійснюється шляхом надання посилань на оприлюднені документи з сайту вищого навчального закладу під час заповнення онлайн-анкети.

Усі документи, що підлягають оприлюдненню, мають бути обов’язково оформлені та підписані в установленому порядку.

Інформує прес-служба Міністерства освіти і науки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *