Із метою сприяння вивченню англійської мови, розширення доступу студентів і викладачів до світових можливостей і європейського простору та, зважаючи на те, що 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні, до Уманського національного університету садівництва запрошено волонтера із Корпусу Миру.

Протягом двох наступних років в Уманському національному університеті садівництва працюватиме волонтер Корпусу Миру США в Україні зі штату Мічиган – Ліндсі Чарльз.

У 2006 році Ліндсі закінчила Мічиганський державний університет й отримала диплом магістра за спеціальністю “Антропологія”. Займалася викладанням англійської як другої іноземної мови та отримала сертифікати TESOL/TESL/TEFL.

Волонтер має безліч планів на час перебування в Україні: організація англомовного табору (викладання англійської мови як іноземної в Уманському національному університеті садівництва); створення лінгвістичного центру для викладачів і мовного клубу для студентів; участь у проектах і конференціях Корпусу Миру США в Україні.

Бажаємо Ліндсі Чарльз успіхів у реалізації всіх задумів. Всіляко сприятимемо тому, щоб час, проведений у нашому університеті, став незабутнім, а Україна залишилася в серці назавжди.

Довідково

Корпус Миру працює у 120 країнах світу протягом останніх 50 років і фінансується за рахунок американських платників податків. Мета організації – сприяти миру та дружбі між людьми різних національностей і культур.

В Україні Корпус Миру США було засновано ще у 1992 році. Тоді президенти Леонід Кравчук і Джордж Буш підписали двосторонню угоду.

Цьогоріч 68 американців-добровольців склали присягу в Україні та роз’їхалися більш ніж у 20 областей нашої держави. Американські волонтери проживають в українських сім’ях протягом двох років, обмінюючись досвідом, традиціями та звичаями.

Волонтери з Корпусу Миру викладають англійську мову в освітніх закладах України, проводять тренінги, допомагаючи викладачам розширити асортимент навчальних засобів, а студентам – набути навичок володіння мовами. Також волонтери реалізовують громадські проекти з метою запобігання зловживанню алкоголем і наркотиками, поширенню ВІЛ тощо.

Прес-центр Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *