Днями у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему «Транскордонне співробітництво як чинник євроінтеграційних процесів України». Серед активних учасників обговорення були викладачі та студенти навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Ініціатором проведення слухань була народний депутат України, голова підкомітету регіонального розвитку і транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету з питань європейської інтеграції парламенту України Оксана Юринець. Головувала на засіданні перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Учасники слухань обговорили низку важливих і актуальних питань розвитку транскордонного співробітництва, підвищення конкурентоспроможності регіонів, прискорення євроінтеграційних процесів і наближення рівня життя населення прикордонних регіонів до європейського.

Делегацію львів’ян очолював директор Інституту відомий український економіст професор Олег Кузьмін, який виступив на парламентських слуханнях із доповіддю.  Він, зокрема, зачепив проблеми, пов’язані з нинішнім недостатнім рівнем ефективності транскордонного співробітництва з українського боку, наголосив на важливості участі підприємств Західного регіону в цих процесах. Доповідач також наголосив на необхідності дозволити реєстрацію іноземних та вітчизняних інвестицій безпосередньо у транскордонних компаніях, доцільності створення додаткових митних переходів і переїздів тощо.

Активну участь у парламентських слуханнях узяли також завідувачі кафедр зовнішньоекономічної та митної діяльності професор Ольга Мельник та менеджменту і міжнародного підприємництва професор Ольга Пирог, а також члени делегації “Львівської політехніки” — студенти інституту економіки та менеджменту.

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *