Найрозумніші іванофранківці збагатилися на 5000 гривень -В Івано-Франківську відбулася традиційна вже зустріч представників влади з найобдарованішими учнями-випускниками загальноосвітніх навчальних закладів. Такі зустрічі проходять третій рік поспіль. 34 випускники, які на Всеукраїнському рівні стали переможцями з предметних олімпіад і конкурсів-захистів Малої академії наук України, отримали фінансову винагороду – 5 тис. грн кожному.

Вітаючи учнів із заслуженою нагородою, начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Зінаїда Болюк повідомила, що за рейтингами Івано-Франківська область посідає 7 місце на різноманітних Всеукраїнських олімпіадах і побажала всім реалізувати себе, бути успішними у житті та не забувати, де вони виросли і здобували знання.

Михайло Санчин, учень 11 класу обласної спеціалізованої школи-інтернату «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» подякував за матеріальну підтримку і за те, що  влада по-справжньому піклується про дітей і про їхнє майбутнє.

За матеріалами pravda.if.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *