Протягом року в Житомирському державному технологічному університеті і студенти, і викладачі долучались до різноманітних акцій на підтримку військовослужбовців, які захищають Україну на передовій чи проходять лікування у госпіталі.

Зокрема, студентка факультету економіки та менеджменту Віталія Нетребін організувала  флешмоб «Час для добра» і благодійний ярмарок «Передай тепло герою», під час яких у ЖДТУ збирали речі, засоби гігієни і солодощі для бійців, а також продавали випічку, щоб зібрати кошти на ліки.

Профспілка студентів та аспірантів ЖДТУ влаштовувала благодійний марафон, участь у якому взяли студенти, викладачі, декани, проректори та ректор Віктор Євдокимов. Виручені від цього гроші також використали на медикаменти захисникам.

Усе зібране студенти передавали  волонтерам госпіталю в Житомирі, а також відвідували поранених військових особисто. Такі візити відбуваються вже протягом двох років.

Днями Всеукраїнська волонтерська ініціатива «Герої АТО» вручила подяки за постійну підтримку українських військовослужбовців, за допомогу і небайдужість – Віталії Нетребін, голові профспілки Владиславу Савіцькому, студентському ректорату та студентам і викладачам усіх факультетів.

Прес-служба Житомирського  державного технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *