14 червня на базі Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова відбулося офіційне відкриття Всеукраїнської акції «Нащадки козацької слави».

Акція спрямована на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності України. Захід проводить Міністерство молоді та спорту спільно з Управлінням сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, МГО «Військово-спортивний клуб «Каскад» та ГО «Спортивно-патріотичний клуб «Хоробрі серця» імені героїв АТО».

Участь в урочистому відкритті заходу взяв начальник відділу національно-патріотичного виховання Мiнiстерства молоді та спорту України Микола Ляхович.

Мета акції – виховати молодь на героїчних вчинках борців за незалежність України, а також ознайомити учасників заходу із вимогами до служби в Збройних силах України та стандартами НАТО, практично підготувати молоде покоління до захисту України.

У рамках заходу відбудуться змагання серед 200 учасників із усіх областей України – молоді, яка готується до служби в лавах Збройних сил України, вихованців організацій військово-патріотичного спрямування.

Учасники акції опановуватимуть військові вміння: стрілецьку, тактико-медичну, тактичну, розвідувальну, стройову та десантну підготовки.

Інформація Мінмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *