23-річний коломиянин Юрій Венгринюк, аспірант Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника за напрямом «Міжнародне приватне право і право ЄС», отримав запрошення на навчання від Європейського Центру післядипломної освіти і Оксфордського університету (США).

Юнак неодноразово брав активну участь у міжнародних наукових конференціях і конкурсах, має численні публікації за кордоном у спеціалізованих юридичних виданнях. Володіє англійською, німецькою, польською мовами.
«Ще зі шкільних років мене цікавило, як здійснюється регулювання в державі, захищаються права і свободи, – розповідає Юрій. – Мій прадід за часів Австро-Угорщини був достатньо відомим юристом».
Бажаючи підвищити свій фаховий рівень, Юрій Венгринюк перебуватиме за кордоном протягом місяця, вивчаючи проблему кризи валюти євро в країнах Євросоюзу та шляхи її вирішення. Після короткого курсу післядипломної освіти отримає диплом, який дасть надію на працевлаштування в країнах Євросоюзу та здобуття ступеня доктора філософії права. Однак коломиянин, як зізнався, прагне залишитися на рідній землі.
«Обов’язково повернуся в Україну, аби вдосконалювати вітчизняну правову систему, щоб робити ще кращою нашу державу”.

За матеріалами if.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Хто такий Юрій Венгринюк і чому він поїде до Оксфордського університету?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *