Прем’єр-міністр Микола Азаров обіцяє, що щороку дедалі більше фінансових ресурсів спрямовуватиметься на розвиток освіти і науки та підтримку талановитої молоді. Про це він заявив на зустрічі з переможцями Міжнародної учнівської олімпіади з хімії.

«Я переконаний, що ми маємо надзвичайно добрі перспективи для розвитку нашої науки. У нас збереглася дуже  гарна викладацька школа. Найголовніше – що в нас є викладачі, які можуть дати глибокі знання. Ми почали ставати на ноги і обов’язково виділятимемо значні фінансові ресурси на розвиток освіти і науки та підтримку нашої талановитої молоді», – сказав глава уряду.

Він запевнив, що уряд всіляко підтримуватиме обдаровану молодь, адже чим більше в Україні буде талановитих, успішних людей, тим сильнішою буде держава.

Микола Азаров також поцікавився думкою співрозмовників про те, що необхідно зробити для розвитку вітчизняної хімічної науки. Молоді люди зазначили, що в Україні високопрофесійні викладачі, однак є проблеми з набуттям студентами практичних навичок, зокрема – застаріла матеріально-технічна база, зазвичай недостатня для серйозних наукових досліджень.

Міжнародна олімпіада з хімії відбувалася у Вашингтоні з 21 по 30 липня. Участь у ній взяли представники понад 70 країн. Кожну країну представляли по 4 учні, які демонстрували знання з теоретичної та практичної хімії. Українська команда здобула на олімпіаді золоту, 2 срібні та бронзову медалі й у загальнокомандному заліку посіла 10-те місце.

За інформацією Урядового порталу

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу