17 червня 2016 року об 11:00  Освітній портал «Педагогічна преса» транслюватиме у режимі онлайн друге засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, під час якого буде встановлено поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мови та біології.

До складу експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти входять фахівці з числа працівників Міністерства освіти і науки, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, середніх загальноосвітніх, вищих навчальних закладів та інших установ і організацій.

Поріг «склав/не склав» з решти предметів зовнішнього незалежного оцінювання – фізики, географії, хімії – буде встановлено на засіданні експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, яке відбудеться до 26 червня.

ТРАНСЛЯЦІЯ ПОЧНЕТЬСЯ ОБ 11:15

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступно в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.

Також дивіться: Засідання експертної комісії з визначення порогу «склав/не склав» для ЗНО  з української мови і літератури, математики та історії України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *