Одним із пріоритетів України є прагнення побудувати орієнтоване на інтереси людей, відкрите для всіх і спрямоване на розвиток інформаційної складової суспільство, в якому інформаційні технології є інструментом соціального розвитку держави. Саме тому в Національному авіаційному університеті на вимогу часу започатковується «Microsoft IT Academy».

Раніше таку академію можна було відкривати на рік, але нині це можливо зробити на 2 роки. Академія отримує доступ до серверів корпорації Microsoft, а саме – вільний доступ до навчальних бібліотек компанії, доступ до програмних продуктів тощо. Так студенти академії мають можливість навчатися за різними курсами корпорації, а по завершенні отримати сертифікат компанії Microsoft.

– Якщо ми поглянемо на досвід наших західних колег, то побачимо, що за кордоном студент разом із дипломом бакалавра отримує понад 12 сертифікатів із різних напрямів. В Україні цього ще немає, проте треба започатковувати. Розуміння того, що треба закінчувати ще додаткові курси, багатьом спадає на думку вже після закінчення університету, а так не має бути, – розповідає директор Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій НАУ Олександр Юдін.

Важливим питанням є підготовка так званого тренерського складу для викладання в Академії. Викладачів навчатимуть за спеціальними програмами, після чого вони мають скласти іспити. Також очікується, що найближчим часом академія буде оснащена новою технікою.

Варто зазначити, що це не перше започаткування освітніх IT-програм у Навчально-науковому інституті комп’ютерних інформаційних технологій НАУ. Сьогодні тут уже функціонує Академія Cisco Academy Connection. Мережева Академія Cisco Academy Connection є авторизованим навчальним центром НАУ компанії Cisco Systems, використовує ліцензійні навчальні матеріали й обладнання компанії Cisco Systems класу PREMIUM. Інструктори академії також пройшли підготовку в спеціалізованому навчальному центрі.

Прес- служба Національного авіаційного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *