15 червня в Кремінній на базі відпочинку «Лісова галявина» розпочав роботу Всеукраїнський табір «Єдина Країна». Тут  юних патріотів навчатимуть не лише любити, а й захищати свою Батьківщину.

Участь у заході беруть понад 70 хлопців і дівчат із різних областей. Протягом десяти днів вони ознайомляться з методикою військово-патріотичного виховання молоді з орієнтацією на стандарти НАТО.

Всеукраїнський табір «Єдина Країна» покликаний сприяти збільшенню чисельності молоді, готової до захисту територіальної цілісності України.

 

Мета заходу – удосконалення системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді, формування національно-патріотичної свідомості і національної гідності, підвищення престижу навчання у військових навчальних закладах і служби у Збройних силах України, а також узагальнення та популяризація кращого досвіду військово-патріотичного виховання молоді, ознайомлення керівників організацій із новітніми методиками та системами роботи з молоддю.

Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації спільно з рубіжанським відділенням Всеукраїнської громадської організації «Ніхто, крім нас» та військово-патріотичним клубом «Каскад» Сєвєродонецької міської ради воїнів-інтернаціоналістів.

За інформацією Мінмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *