Учитель обладнав комп'ютерний клас для своєї школи без жодної копійки. Просто позбувся "зарази" -Роберт Літт, викладач однієї зі шкіл в передмісті Сан-Франциско, власноруч зібрав повноцінний комп’ютерний клас для своєї школи, не витративши ні цента. У 2007 році Роберт отримав 18 комп’ютерів, які школі подарували благодійники. Устаткування вже перебували у використанні, тому деякі комп’ютери погано працювали і були заражені вірусами.   Проблему можна було б вирішити заміною програмного забезпечення на комп’ютерах, проте на придбання програм школа не мала коштів. Тоді Роберт вирішив звернутися до відкритого програмного забезпечення. Після установки нової операційної системи, всі комп’ютери в класі запрацювали, — запевняє Літт.

За матеріалами internetua.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

7 коментар до “Учитель обладнав комп'ютерний клас для своєї школи без жодної копійки. Просто позбувся "зарази"”
  1. ОЦЕ ТАК ЗДИВУВАЛИ )))))) У НАС ТОДІ ПРО КОЖНОГО ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ ТРЕБА ПИСАТИ, ЯК ПРО ГЕРОЯ!!!!

      1. НЕ ЗРОЗУМІВ ВАШОЇ РЕПЛІКИ(?!?!?)МАБУДЬ ВИ ДАЛЕКІ ВІД РЕАЛЕЙ – КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛАС: … 600 Hz? ОЗУ 64 Mb і т.д. Дивіться Програми які Ви нам надаєте!!! Чи можна її виконати на такій техніці, яку Ви надали нам??? З 2007 року нової техніки немає!!!Вчителі самі (ніякого облуговування немає)додають ОЗУ, самі обслуговують, самі перевстановлюють, лікують і т.д. і т.п. Приїздіть до мне в район – влаштую Вам екскурсію!

  2. Оце так!Розумний попався учитель.Навіть вінду зумів переустановити.Мабуть діти навчили.

    1. “.Навіть вінду зумів переустановити” – читайте увахніше: “вирішив звернутися до відкритого програмного забезпечення”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *