16 червня 2016 року на спортивному майданчику біля спорткомплексу Приазовського державного технічного університету відбувся перший футбольний турнір між студентами і  військовослужбовцями Збройних сил України, які перебувають у Маріуполі. Цей турнір був започаткований  з ініціативи студентського активу університету, підтриманий адміністрацією ПДТУ та  кафедрою фізичного виховання.

Студенти запропонували провести гру на Кубок ректора університету, військові підтримали пропозицію. У грі взяли участь: Маріупольський загін морської охорони державної прикордонної служби України, військовослужбовці військової частини 30/57 Національної гвардії України, співробітники  штабу військово–цивільної співпраці у м. Маріуполі та збірна команда студентів ПДТУ.

Головним призом гри став Кубок ректора.

Як гостинні господарі студенти й адміністрація вишу приготували всім учасникам турніру ще й  солодкі призи – фірмові торти від кулінарного цеху студентської  їдальні.

Ректор університету В’ячеслав Волошин звернувся з вітальним словом до присутніх і назвав головний приз гри – Кубок миру в м. Маріуполі й у всій Україні.

Привітав присутніх  також  доктор технічних наук, професор  ПДТУ Володимир Зусін і подарував гравцям свою книгу «Юним футболістам про  культуру поведінки», яку він написав до чемпіонату Європи з футболу – 2009 як навчальний посібник для учнів загальноосвітніх і спортивних шкіл.

Гра  тривала біля 3-х годин, і результати її виявились такі: Кубок ректора і перше місце зайняла команда  Маріупольського загону морської охорони державної прикордонної служби України.

Друге місце посіли студенти ПДТУ, третє місце отримали військовослужбовці військової частини 30\57 національної гвардії України, грамоту за участь у  турнірі отримала  команда штабу військово-громадської співпраці у м. Маріуполі.

Нагороди учасникам футбольних змагань вручив ректор університету В’ячеслав Волошин.

Усі учасники заходу отримали  величезну кількість позитивних вражень, задоволення  від гри і спілкування, висловили сподівання на продовження турніру.

Прес -центр ПДТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *