Із метою зміцнення міжнародних академічних зв’язків запрошуються молоді вчені, які бажають пройти постдокторське стажування в науково-дослідних центрах Аріельського Університету в Ізраїлі. Кандидати, прийняті на програму навчання, отримуватимуть щомісячну стипендію протягом двох років, починаючи з 1 листопада 2016 року.

Довідково: Аріельський Університет – один із провідних навчальних закладів Держави Ізраїль. На його території діє технопарк, розробляються сучасні технології, проводяться теоретичні дослідження. В Аріельському Університеті розроблена багаторівнева програма підготовки майбутніх фахівців, починаючи з підготовчих академічних курсів і закінчуючи навчанням на докторський ступінь. На 26 кафедрах Університету навчаються понад 13 тисяч студентів.

Вимоги до кандидатів:

  1. До 10 років після отримання ступеня Ph.D або еквівалент;
  2.  Вік на момент подачі заявки не повинен перевищувати 40 років;
  3. Наявність принаймні двох наукових публікацій у журналах, визнаних в області досліджень кандидата;
  4. Володіння англійською мовою.

Перераховані вище вимоги є мінімальними й обов’язковими для участі в програмі.

Процес оформлення:

Перед оформленням заявки кандидат повинен зв’язатися з викладачем Аріельського Університету, який зацікавлений у навчанні передбачуваного заявника, на базі лабораторій чи науково-дослідних центрів. Інформацію про різні лабораторії можна знайти за посиланням: http://www.ariel.ac.il/research/research-centers-labs/research-labs

Відібрані кандидати повинні відповідати академічному рівню освіти, знати основні науково-дослідницькі напрями в обраній темі майбутніх досліджень і мати хороший рівень володіння англійською мовою. Повідомлення про прийом на навчання буде відправлено до 20.07.16.

Інструкції щодо подання заявки на навчання:

  1. Кандидат представляє свою кандидатуру співробітника з професорсько-викладацького складу обраного факультету;
  2. Заявник повинен надати такі документи: А. Заповнена та підписана анкета на навчання; B. Копії документів про освіту (бакалавр, магістр, кандидат наук) С. CV (Curriculum Vitae) англійською мовою, разом зі списком публікацій; D. Резюме докторської/кандидатської дисертації (одна сторінка). E. Пропонована програма досліджень кандидата (на двох сторінках). Програма досліджень повинна бути підготовлена спільно з керівником (співробітником Аріельського Університету). F. Результати міжнародного тестування для перевірки рівня знань англійської мови, -EFL (English as a Foreign Language); G. Два рекомендаційні листи;

Відсутність одного з перерахованих супровідних документів може стати перешкодою для розгляду кандидатури заявника.

Детальна інформація в інформаційному бюлетені.

Інформує МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *