Україна пишається своєю талановитою молоддю, яка підтримує імідж держави успішними виступами на міжнародних спортивних, музичних і наукових змаганнях. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі зі співачкою Марічкою Яремчук.

«Ми пишаємося досягненнями нашої молоді – як спортсменів, так і переможців міжнародних учнівських олімпіад, пісенних конкурсів. Усе, що працює на створення нашого авторитету та іміджу за кордоном, ми підтримуватимемо», – сказав глава уряду.

Він привітав Марічку із вдалим виступом на міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики «Нова хвиля – 2012» . За словами Прем’єр-міністра, йому приємно, що співоча династія Яремчуків гідно продовжується.

Микола Азаров вручив співачці Подяку Прем’єр-міністра. А Марічка Яремчук зазначила: «Надзвичайно приємно, що мені вдалося гідно представити нашу країну на міжнародному пісенному конкурсі».

Нагадаємо, Марічка Яремчук завоювала третю премію на міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики «Нова хвиля – 2012».

За інформацією Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу