Актуальні проблеми дошкільної освіти в Україні, стратегічні напрями діяльності дошкільних навчальних закладів і модернізацію освітньо-виховного процесу обговорили близько 80 працівників дошкільної освіти з різних регіонів України в рамках Всеукраїнського освітнього форуму “Простір GROW UP”.

Освітяни порушили питання, перед якими постають кожен день, і ознайомились з сучасними методами їх вирішення. Зокрема, як вихователь може допомогти дитині зняти психологічне напруження під час навчання, методи арт-терапії в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, як запровадити інтерактивні форми співпраці між вихователями та батьками, як розвивати мислення дітей дошкільного віку в процесі формування елементарних математичних уявлень.

Наболіле питання – організація управління. Для його вирішення зачепили тему впровадження  сучасних інформаційно-комунікативних технологій у сфери діяльності керівників дошкільних навчальних закладів.

Довідково: Форум відбувся на базі Бердянського державного педагогічного університету за підтримки Міністерства освіти і науки, кафедри дошкільної освіти Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Бердянського державного педагогічного університету, а також Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».

У рамках заходу  Тамара Панасюк, начальник відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН, відвідала навчально-виховний комплекс «Капітошка» і дошкільний навчальний заклад «Веселка» міста Бердянська.

Також у форумі взяли участь голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельяненко, директор Інституту соціально-педагогічної та колекційної освіти Бердянського державного педагогічного університету, кандидат педагогічних наук, доцент, Лариса Казанцева, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри дошкільної освіти Бердянського державного педагогічного університету Лариса Зайцева, науковці та педагоги з різних куточків України.

Інформує МОН України